Skip to content

Jeżeli podzielasz nasze spojrzenie na Bytom oraz chcesz rozwijać nowoczesny projekt nastawiony na aktywność lokalną, rozwój gospodarczy oraz poprawę wizerunku miasta, zapraszamy do współpracy w stowarzyszeniu Bytomianie!

Członkiem stowarzyszenia może być każda dorosła osoba. Aby przystąpić do organizacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. W ciągu 48 godzin od złożenia formularzu skontaktujemy się z Tobą celem umówienia pierwszego spotkania (również on-line). Wymienimy się wówczas swoimi oczekiwaniami oraz bliżej poznamy. Podczas spotkania będziesz mógł podpisać deklarację członkowską oraz ideową.

    Wsparcie finansowe

    Jeżeli nie jesteś w stanie zaangażować się personalnie w działalność stowarzyszenia, ale oceniasz nasze działania za skuteczne oraz wartościowe dla rozwoju Bytomia, Górnego Śląska oraz Polski, możesz wesprzeć nasze działania finansowo jednorazowo lub regularnie ustawiając stałe polecenie zapłaty na swoim koncie bankowym.

    Niedługo po zarejestrowaniu stowarzyszenia przez Krajowy Rejestr Sądowy umożliwimy wpłaty na konto bankowe.

    Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku dochodowego (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).